#BEACTIVE PĀRGĀJIENS Atklājējs

Piecelies un piecel draugu! – aicinām pārgājienā doties kopā ar vismaz vienu draugu, ģimenes locekli vai paziņu, kas ikdienā līdz šim nav bijis aktīvs.

Mūsu radošā komanda aicina visus sportot gribētājus uz vienu fantastisku pasākumu!

Esam padomājuši par interesantu, izglītojošu, aizraujošu, saliedējošu pasākumu – Pārgājienu – spēli, ATKLĀJĒJS! 

Pārgājien var piedalīties ikvienam, kas vēlas izzināt kaut ko jaunu, būt aktīviem, būt kopā. Aicināti klases, klases biedru komandas, draugus kompānijas, ģimenes, draudzīgās kaimiņu komandas,  uzņēmuma kolektīvi piedzīvot jaunu, aktīvu sporta aktivitāti - ikviens, kurš vēlas piedalīties savādākā sportošanas aktivitātē – PĀRGĀJIENĀ!

Lai piedalītos pārgājienā, nav nepieciešama kāda īpaša sagatavotība, nav nepieciešams īpašs inventārs. Ja, kāds vēlas izmēģināt nūjošanu, to ir iespējams savienot ar pārgājienu. Ja kāds vēlas nokļūt galamērķī ātrāk, var izmantot velosipēdu. 

Šī pārgājiena neatņemam sastāvdaļa, kas darīs to UNIKĀLU, ir viedierīču lietošana, kas ir izcīnijušas savu vietu mūsu ikdienā.

Pārgājiens norisināsies ar došanos no punkta uz punktu, veicot dažādus uzdevumus viedtālruņos, speciālā izveidotā aplikācijā - gan atraktīvus, gan izglītojošus. Pārgājienā risināmie uzdevumi būs dažādos līmeņos sadalīti jautājumi uz kuriem atbildi un paroles neatradīsiet internetā.

GAIDĪSIM JŪS!

Vieta - Niedru Lijas viduslaiku sēta, Jaunpils, Jaunpils pagasts, Latvija

Norises laiks - 26.09.2020 10:00 - 17:00

„Fizisko aktivitāšu un veselīga uztura popularizēšana Eiropas Sporta nedēļas 2020 ietvaros”